"דוד, אני ממש ממש מצטערת, זה לא יקרה שוב פעם, אני מבטיחה" – המזכירה של הבוס הגדול בכתה מולו. הוא ליטף את הכתפיים שלה וניסה להרגיע אותה. "נו, תפסיקי עם זה, מורן. הבכי לא יציל את המצב בכל מקרה. אבל אני לא מבין איך בחורה מבוגרת כזאת יכולה להיות כל כך חסרת אחריות. זה חוזה מאוד חשוב, אתה יודעת כמה הוא עולה? וכמה מאמצים השקעתי כדי להסיג אותו? ועכשיו אני חייב להזמין אנשים חשובים שוב פעם והם ממש לא אוהבים לבזבז את הזמן שלהם."
המילים האלה רק גרמו לה לבכות עוד יותר. 
"אין מה לעשות, אני חייב להעניש אותך. אל תבכי. חושבת שאני מקבל מזה הנאה? ומה עם אני שונא סקס? אבל אין מה לעשות. אז תבחרי בעצמך – או שאני נתן אותך לקבלנים, ותאמיני לי הם ממש לא ירחמו עליך, או שתכני מתחת לשולחן ותתחילי לעבוד עם הפה שלך ככה שיהיה לי מצב רוח לסיים את הפגישה הזאת בטוב"
הדלת למשרד נפתחה
"יום טוב חברים, תרגישו את עצמכם כמו בבית. המזכירה שלי בחופשת מחלה, אבל אני תכף אבקש ממישהו להכין לנו קפה…"
מה שהיה אחרי זה מורן כבר לא שמע, כי היא התרכזה את כל תשומת הלב שלה על הרוכסן של הבוס. היא פתחה אותה בזהירות, ככה שאף אחד לא ישמע. הזין הגדול שלו נפל מהמכנסיים. היא נישקה את הראש בעדינות, תפסה אותו עם היד והתחילה למצוץ.
הוא הביט מתחת לשולחן וראה אותה שם מטפלת בזין הענק שלו. כל כך עדינה וחמודה ושמחממת את הלב שלכם בשניה. ככה שאף לא יראה, הוא הוריד את המכנסיים שלו לגמריי וככה נתן לה הרבה יותר חופש תנוע. מורן התחילה להשתחרר ולעשות את זה עם מאמץ גבוהה יותר. היא לקקה את הראש,מצצה אותה, הכניסה אותו לגמרי לפה. הוא כמעט התחיל לגנוח, אבל הצליח החזיק את עצמו בידיים. היא מצצה את הביצים שלו ואז הלשון שלה התחיל את הדרך אל התחת שלו. כל מה שהוא רצה באותו הרגע זה לגרש את כולם ופשות לזיין את הבחורה הזאת לתוך הפה בכל הכוח. 
היא כאילו שמע את המחשבות שלו ופשוט בלעה את הזין שלו. תפסה אותו בירכיים והתחילה להלביש את ראש שלה על הזין. הפגישה נמשך יותר משעה ועל הזמן הזה היא מצצה בלי הפסקה. בסופו של דבר הוא לא הצליח להחזיק מעמד וגמר ישר לתוך הפה שלה. 
כל מה שהוא חשב באותו הרגע זה -"מעניין מה עוד אני יצתרך לגנוב מהשולחן שלה כדי לקבל ממנה מפגש אינטימי אמיתי"