על הבטן שלי שכבו שתי נערות ליווי בגבעתיים גיישה חמות וביחד ניסו לשכנע את הזין שלי לעמוד.

-"אתה כל כך נעים" – אמרה לו ראשונה – "אתה כל הזמן כזה….קשה.."

-"אתה גם ארוך ועבה" – אמרה שניה ובלי לבזבז את הזמן היא התחילה ללטף עם האצבע על התחתונים איפה שהזין שלי אמור להיות. לקחתי נשימה ארוכה ובליטה די חזקה הופיעה על התחתונים. שתי מוצצות מקצועיות היו מוכנות להילחם עליו עד הסוף. בידיים שלי הייתה מטבע וזה היה כלי מצויין להחליט על המנצחת. המטבע נחתה על הבטן שלי ומיד היא הייתה מכוסה עם שתי זוגות ידיים. הזוג השלישי לא הופעיה מהסיבה שהיה אפשר לגלות לפי קולות המציצה למטה. מה הופיעה על המטבע כבר לא היה חשוב. כי בזמן שאני והשניה הינו עסוקים בה, הראשונה הספיקה להכניס את הזין לתוך הפה שלי. השניה מיד ניסתה לרדת לעזרתה, אבל תפסתי אותה בשדיים.

נשיקה צרפתית עם עיסוי שדיים גרמו לה לאבד את הרצון לרדת לעזרתה של הראשונה. במקביל הראשונה הפעילה את כל המקצועיות שלה על הזין. היא שיחקה עם הראש, מצצה אותה, שיחקה עם הלשון בזמן שהזין היה עמוק בתוך הפה שלה. כל זה גרם לי להוציא גניחות חזקות בתדירות גבוהה מאוד.

השניה בכל זאת ירדה למטה והתחילה לטפל בביצים שלי, אבל ברגע שהראשונה עצרה לשניה היא התנפלה על הזין בעצמה. הגרון העמוק של השניה ישר קיבל את הזין לכל האורך. היא הייתה אלופה בלבלוע זין ואף אחד לא היה מסוגל להתחרות איתה. במיוחד בגלל שהיא במקביל יכלה גם ללקק את הביצים.

כל מה שנשאר לי זה רק לגנוח ולחכות עד שהכל יגמר. וזה לא מפתיע כאשר התחלתי לגמור. שניה תפסה חזק את הזין שלי והתחילה לבלוע את כל הזרע שלי עד הסוף וכאשר היא עזבה הראשונה ליקקה את מה שנשאר. לקח לנו כמה דקות להחזיר את הנשימה וביחד עם זה הגיעה ההבנה שהמפגש האינטימי שלנו הגיעה לקצה שלו.