שלישיה כמובן:

אני עדיין בחורה צעירה ומאוד פעילה מבחינת סקס,תמיד הייתי חרמנית והצרכים שלי בסקס לא כל אחד יכול לספק. התחלתי לאונן ולראות סרטי פורנו בגיל מאוד צעיר, מזל שיש אינטרנט. זמן רב פחדתי להתחיל להגשים את הפנטזיות שלי ,כי עדיין הייתי בתולה. כל חינוך של הורים וצריך למצוא אחד ויחיד. בסוף החרמנות שלי נצחה ואבדתי את בתולי בסטוץ שמצאתי באינטרנט. מאז עברתי מלא מפגשים אינטימיים חד פעמים עם מלא גברים ,יש כאלה שיקראו לי זונה ,לא אכפת לי. עם הזמן שמתי לב שסקס עם גבר אחד כבר לא מספק את הצרכים שלי ואז הגיעה הפנטזיה של שלישיה.

התחלתי לחפש שתי גברים למפגש, מסתבר שזה לא כל כך קל למצוא שתי גברים שמוכנים לשלישיה.
אחרי חיפושים רבים כן הצלחתי למצוא שתי חברים שהיו מוכנים להגשים את הפנטזיה שלי , תאמנו אתם פגישה בדירה דיסקרטית במרכז. ,נפגשנו בבית קפה ליד הזמנו שתייה וקצת דיברנו. לא יכולתי כבר לחקות אז עזבנו את המקום ועלינו לדירה.
שם הם כבר לא התביישו במיוחד וישר התחילו להוריד את הבגדים שלי ולגעת בכל מקום בגופי. ירדתי לברכיים מול שניהם והוצאתי את האיברי מין שלהם ממכנסיים. התחלתי למצוץ לשניהם ומהר מאוד הם כבר היו מוכנים לפעולה. הם זיינו אותי שעות, בכל החורים. טעמתי זרה של שניהם מספר פעמים. החוויה הכי טובה שקיבלתי כאשר אחד מהם זיין אותי בתחת והשני בכוס. הרגשה של שני איברי מין בתוכי אני לא ישכח לעולם.