בזמן האחרון אני יושב הרבה באתרי פורנו , הסקס שלי עם אשתו כבר לא מספק אותי כל כך. יום אחד מצאתי פורום מוזר על סקס, האנשים שם קראו לעצמם סווינגרים. הם מארגנים פגישות חילופי זוגות, קראתי את הפורום שלהם ואהבתי את מה שראיתי שם. כמובן שאשתי בהתחלה הייתה נגד, אבל מצאתי דרך לשכנעה אותה. מצאתי את כל העונות של עיר ההוללות,אחרי שראינו כמה פרקים ביחד , הבנתי שהנושא של חילופי זוגות התחיל לעניין אותה. סגרנו איתה שננסה למצוא זוג אחר.

כמובן שחיפשתי באתרי אינטרנט, התכתבנו עם הרבה זוגות, עם כמה גם נפגשנו בבית קפה, אבל אף זוג לא מצא חן בעניינו. כבר די התאכזבנו מכל החיפושים האלה, אבל למזלנו פגשנו את ויקטור וענת. אחרי פגישה בבית קפה הבנו שאנחנו רוצים להמשיך. סגרנו להיפגש כבר בדירה דיסקרטית לסקס.

בסופ"ש הקרוב אספתי את אשתי מעבודה ונסענו לאסוף את ענת וויקטור. ויקטור כבר שכר דירה ואנחנו נוסעים לשם, בדרך נכנסו לסופר קנינו שתייה חריפה ואוכל. כשנכנסנו לדירה,די היינו בשוק, זה הרגיש כמו שיפוץ מהתקופה של סבתא. גם הרהיטים היו ישנים, טלוויזיה ישנה ,מכשירי חשמל ישנים. דירה הייתה נקייה ומסודרת סך הכל.,אז צחקנו קצת ושכחנו מזה.

אחרי שפתחנו שולחן ושתינו קצן, התחלנו לדבר על חילופי זוגות. הם כבר מזמן בקטע ויש להם מה לספק, אנחנו כמובן ללא ניסיון. הצעתי לשחק קלפים על , מי שמפסיד מוריד משהו מהבגדים. אשתי וויקטור הפסידו די מהר ונשארו בלי בגדים לגמר, נשארתי אני וענת. בזמן שהמשכנו איתה במשחק ויקטור ואשתי החליטו לא לבזבז זמן והלכו ביחד לחדר אמבטיה. כשהבנתי מה קורה כבר לא יכולתי להתרכז במשחק ודי מהר הפסדתי לה.

ברגע שהמשחק שלנו נגמר ויקטור עם אשתו יצאו ממקלחת והיה תורי עם ענת. כשחזרנו לחדר ראיתי וויקטור כבר מלקק את הכוס של אשתי. ניסיתי לעשות אותו דבר לענת,אבל היא פשות דחפה אותי על המיטה והתיישבה עלי. למזלי הזין שלי כבר עמד , היא התחילה לרכב עלי בכוח. מרוב התרגשות מגוף נשי חדש גמרתי די מהר.

שוב פעם אני וענת הלכנו למקלחת, בדרך ראיתי את ויקטור מזיין את אשתי. בזמן שסיבנתי את ענת במקלחת שמעתי גניחות של אשתי. בזמן הסקס היא בדרך כלל גונחת חזק. כחזרנו מהמקלחת ראיתי שויקטור מזיין אותה מאחורה, הזין שלו היה הרבה יותר גדול משלי. למזלי אני יכול להמשיך די מהר אחרי הפעם הראשונה ואנחנו עם ענת מצטרפים לסקס של אשתי עם וקטור.

הם משנים תנוחה והיא מתחילה למצוץ לו. כשאני רואה את אשתי מוצצת זה מחרמן אותי עוד יותר אני מוציא את הזין שלי וגומר לענת על השדיים. גם ויקטור הגיעה למצב הזה די מהר וראיתי את אשתי בולעת את הזרע שלו. אני לוקח את אשתי למקלחת ושואל אותה איך היה הסקס

-"ויקטור במאת מזיין טוב"