ברגע שנכנסנו לדירה הדיסקרטית בתל אביב את ישר רצת למקלחת. אחרי מקלחת את יצאת אלי. כאשר עברת לידי אני משכתי אותך והושבתי על הברכיים שלי. הריח של הגוף שלך משגעה אותי. אני מלטף את השדיים שלך עם הדיים ואז מתחיל לנשק וללקק. אני ממשיך ללקק ולא מצליח להפסיק. הלשון שלי משחק או עם אחד ואו עם השניה. מוצץ את הפטמות העומדות ואז יורד עם הלשון למטה אל הבטן ומתחיל לנשק אותו. את רועדת עם כל הגוף שלך, הנשמה שלך עמוקה ואת מחקה להמשך. אני מרים אותך ולקוח אותך אל הספה, משכיב אותך ומתחיל לחקור את הגוף שלה עם העיניים ואני רואה תמונה מאוד מרשימה.

אני מסתכל על הכוס שלך והוא מהמם. הוא נושם בחום של התשוקה. הוא ניראה כמו פרח מדהים פתוח. נישקתי אותו, הרגשתי את הטעם המתוק שלו. אני לא מתכנן את מה שאני עושה, אני פשוט זורם עם האווירה. אני מוצץ את השפתיים שלך, מלקק עם הלשון ואז מכניס לתוך החור ומנסה לזיין אותך כמו עם זין. מלקק את הדגדגן.

בגלל הפעולות שלי הפרח המדהים שלך מתחיל להוציא נוזלים, נקטר של אלה. לאט לאט אנחנו מסתובבים ואז אני מוצא את עצמו למטה. את יושבת למלה ואני מסתכל על הכוס המדהים מלמטה. את לוקחת את הזין ביד ומתחילה למצוץ אותו. את עושה את זה כל כך טוב ועדין שאני מרגיש את עצמי נופל לתוך תהום של הנאה. התנוחה הזאת תמיד מחרמנת אותי. את ממשיכה להנות ממני, גם אני לא עוצר ומכניס את הפה שלי יותר ויותר עמוק לתוך שער גן עדן שלך. אני מתחיל להתעייף והתנועות שלי כבר יותר עצלניות. את מרגישה את זה, קמה ומחליפה את התנוחה. את נשכבת על הגב.

אני עולה עליך כמו חיה פראית עולה על הטרף שלה וישר מכניס את הזין שלי לכל האורך. אנחנו מתחילים להתנשק ביחד עם התנועות שלי. את מכניסה את הציפורניים לתוך הגב שלי וזה גורם לי לעלות את הקצב של התנועות. מה שקורה איתך קשה לתאר, את נעה עם התנועות שלי בסנכרון מלא. הראש שלה זרוקה אחורה, עיניים סגורות ואת גונחת בכל הכוח.

עוד גניחה אחד ומהפה שלך בורחת צעקה חזקה, אני מרגיש את הנוזלים שיוצאים אליך הכמויות גדולות. את נופלת על המיטה ….שוכבת עם עיניים סגורות ורק הנשימה העמוקה אומרת שאת עדיין חייה. את פותחת את העיניים ואני רואה את העושר בתוכם. המפגש אינטימי שלנו רק התחיל.