זה היה סוף של שנה רביעית באוניברסיטה. הייתה תקופה של מבחנים. אני עמדתי עם חברה שלי ליד כניסה ועישנתי. אז התקרב אלינו גבר ספורטיבי שרירי בלבוש טוב. 
"בנות, תגידו משאבי אנוש בבניין הזה?"
"ככןן" – התחלתי לגמגם בגלל עיניים עמוקות שלו ופנים סקסיות
"תודה רבה" – ואז הוא עזב בהליכה מהירה.
"אוו, מישהי נדלקה כן" – התחילה החברה שלי – "את האמת, אני בעצמי הייתי נותנת לכוסון כזה" – היא המשיכה בזמן שסידרה את החולצה שלה שהייתה מחביאה את השדיים הענקיים שלה. 
סיימנו לנשק, היה לנו עוד מבחן קשה היום. אחריי המבחן הלכנו במסדרון ואז פתאום שוב פעם פוגשים את הכוסון הזה מקודם.
-"בנות, תודה רבה על העזרה. אני מוטב, צריכים טרמפ?"-"אני מורן, יש לי עוד דברים לעשות כן, אבל את החברה שלי אתה יכול לקחת" – חברה שלי אמרה את זה, אמרה לי שלום והשאירה אותי לבד איתו. 
-"אני ליזה….אבל… אני גרה ממש רחוק"
-"לא נורא, אני פנוי עד מחר, ממש לא קשה לי"
הלכתי אחריו כאילו בחלום. כל הדרך אל הרכב הוא חייך לי וסיפר משהו. אז הוא פתח לי את הדלת ואני התיישבתי. כל הדרך דיברנו על הכל. לפעמים הוא כאילו בטעות היה נוגע ברגל שלי. בגלל כל נגיעה שלו חשמל היה עובר דרך כל הגוף שלי. כל כך רציתי שהוא פשוט אשים את היד שלו על הרגל וזהו. כאשר הגענו הזמנתי אותו לתה, בכל זאת מחכה לו נסיעה ארוכה חזרה. 
אצלי בבית הכנתי לו תה והתיישבנו בסלון. התחלנו לדבר, הוא כל פעם התקרב אלי יותר ויותר. התחילו נגיעות כאילו בטעות. שוב פעם הרגשתי כאילו אני בחלום. ואז אנחנו כבר מתנשקים. הלשון שלו כבר תוך הפה שלי. הידיים שלו כבר פותחים את כפתורים על החולצה שלי, מוחצים את השדיים דרך החזייה. היד שלי מצאה את הזין שלו. הוא מוריד את החולצה שלי, אני מורידה את החולצה שלו. ביחד עם החולצה גם החזייה שלי יורדת למטה. הידיים החזקות שלו מוחצים את השדיים, הלשון מלקק את הפטמות. אני גונחת. הוא מנשק את הצוואר. אני מורידה את המכנסיים ותופסת את הזין העומד שלו. אז הוא יורד למטה לרצפה ומושך את התחתונים למטה. 
-"יש לך רגליים מדהימות!" – הוא לקח את הרגליים שלי והתחיל לנשק אותם. אז הוא התחיל לעלות למטה. מושך אותי לקצה של הספה. 
-"גם הכוס שלך הוא יפה" – הוא אומר.
אז הוא מנשק אותי שם. אני מתחילה לגנוח בזמן שהלשון שלו חוכר כל מילימטר של הכוס. אני גומרת מהר. מושכת אותו למעלה ומנשקת. אני מרגישה את טעם הכוס שלי וזה מדליק אותי עוד יותר. אני יורדת למטה ולוקחת את הזין לתוך הפה. מלקקת את הראש, מוצצת עם השפתיים. כל פעם מכניסה אותו עמוק יותר ויותר. הוא מושך אותי למעלה ומנשק. הוא משכיב אותי על הספה ונשכב מלמעלה. אני מרגישה את הזין על הכוס. תנועה אחת ואני מרגישה מכת חשמל דרך כל הגוף שלי. הוא מנשק את הצוואר שלי ומזיין אותי. שנינו כבר גונחים חזק. אז אני דוחפת אותו ממני ומתיישבת עליו. אני מתחילה לרכב, הפטמות שלי בתוך הפה שלי. אז הוא גומר, בגלל פעימות של הזין של גם אני גומרת. 
אחרי זה סקס במקלחת, סקס במטבח, סקס בחדר שינה. ואז גם על הבוקר מספר פעמים. מפגש אינטימי הטוב ביותר שהיה לי בחיים. כאשר בבוקר חברה שלי ראתה אותי יוצאת מהרכב שלו, היא הייתה מאוד מופתעת. 

geisha-escort.com