שירותי ליווי בתל אביב הם לא תמיד מה שחשבתם

מחקרים רבים כבר נעשו בהקשר של שירותי ליווי בתל אביב בפרט ובארץ בכלל, אבל אחד הגדולים שנעשה היה המחקר של אוניברסיטת בן גוריון (http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-967308,00.html), והוא מאיר קצת אור לגבי הטוב והרע של שירותי ליווי בארץ. המחקר נגע לשלוש ערים בארץ – תל אביב, באר שבע, ואילת, שלוש ערים עם תחלופה גבוהה יחסית וביקוש גבוה לשירותי ליווי אקסקלוסיביים מצד אחד, והפן הזול והסליזי יותר מצד שני. המחקר מדבר על כך ש95% מהנשים שהגיעו ארצה והחלו לעבוד במקצוע ידעו על מטרת עבודתן עוד לפני שעברו, ואף אחד לא שיקר להן.

שירותי ליווי בתל אביב מבחירה – האם זו עדיין בעיה?

אחרי שאנו מבינים שרוב הבנות שעובדות בחברות שירותי ליווי תל אביב ובשאר הארץ בחרו לעבוד במקצוע ביודעין, האם זה כל כך נורא שהן עוסקות בו? רוב האנשים בארץ יסכימו שכל עוד אין כפייה, העבודה היא לגיטימית. המשטרה מכירה את מרבית החברות שמעסיקות נערות ליווי ומאשרות להן לעבוד כל עוד הכל פועל כשורה ואין אלימות או כפייה, ומקיימות נהלים חמורים לגבי שימוש בקונדום, אפס סובלנות כלפי אלימות או פגיעה פיזית ומילולית בבחורות. מכיוון שהשכר שנשלח למשפחתן בארץ מולדתן הוא גבוה ביחס לממוצע, אז איפה בעצם עומדת הבעיה?

שירותי סקס נערות ליווי בתל אביב פורצים את הדרך לשוויון בין המינים

בשורה התחתונה, הגבר אשר אוהב כל כך לגונן על האישה בדרכו שלו הוא שגורם לפגיעה בשוויון. שירותי ליווי במרכז ובכל מקום אחר בעולם לא מנצלים נשים, אלא פותחים להן עוד אופציה. ישנם גם גברים שעובדים במכוני ליווי, ונדמה לעיתים כאילו אף אחד לא שם לב לדבר. החברה הישראלית והעולמית תעשה בחוכמה אם היא תתחיל לקבל את העובדה שזכותו של אדם לעשות כרצונו, כל עוד הוא אינו פוגע באחר. יפה יעשו בממשלה אם יחוקקו חוק אשר מותיר את שירותי הליווי והזנות, כל עוד עומדים בשאר החוקים על הדרך – חובה לשלם מסים, לשמור על בריאות הנשים, ועל חוקי העסקה נאותים.